6. Majstorija Srbina u stilu Piksija, golman samo gledao u neverici.
  7. Predstavljamo učesnike Mundijala: Egipat gleda u Mohameda Salaha.
  8. PRIRODNI LEK ZA JAČANJE ORGANIZMA: Ovaj recept vam nijedan farmaceut.
  9. Boateng i Ribery nisu mogli ni zamisliti ovako ludu utakmicu na debiju.
  10. Liverpool slavio protiv Manchestera: Salah postigao prvi gol u derbiju.
  11. Pogledajte gol iz kornera koji je postao hit. "Nikad nešto.
  12. Odličan Mersisajd derbi, četiri gola u remiju Evertona i Liverpula.
  13. Salah: Želja mi se ispunila, imamo neke račune da izravnamo.
  14. Salah se vratio na veliku scenu nestvarnim golom (VIDEO).

Egipat slavi Salaha: "Faraoni" trijumfom u velikom derbiju izborili.

.

Nagrada The Best: FIFA odabrala najboljih 11 | BH Lopta.

. Zvezda je prethone sezone u Evropi, računajući i kvalifikacije, dala 17 golova. Iz kornera - samo jedan direktan, a još jedan ako računamo Benov gol protiv Spartaksa. Tada je Meleg centrirao, Degenek skrenuo do Bena, a ovaj u mrežu. Gledajući mečeve od pre dve sezone, crveno-beli su iz kornera indirekno dali dva gola Florijani u Beogradu.

SRBIN ODUŠEVIO SVET Neverovatan gol bivšeg igrača Vojvodine (VIDEO).

Bivši igrač Barcelone postigao je pogodak za 2-0 u 27. minuti utakmice, a u 39. je već bilo 3-0. Hakimi je na asistenciju Neymara savladao domaćeg golmana. U finišu prvog poluvremena pogodio je sada i Neymar za visokih 4-0. Brazilac je svoj drugi pogodak postigao u 52. minuti, a Bamba tri minute kasnije smanjio na 1-5. Oct 12, 2018 · Ipak, u 88. minutu, Salah se požalio na povredu i do kraja je ostao uz teren, gde mu se ukazivala lekarska pomoć. Utešni gol za Svazilend postigao je Gamedze malo pre povrede Salaha, a Egipat je na vrhu grupe J u kvalifikacijama za Kup afričkih nacija sa 6 bodova iz tri meča. Oct 13, 2018 · SALAH ISKOPIRAO PIKSIJA: Dao golčinu karijere direktno iz kornera, ali mu je to preselo! Pogodak je postigao u 45. minutu Objavljeno: 13.10.2018. 11:35h 12:10h.

Mohamed Salah gol iz kornera VIDEO | Sport | Fudbal.

Marokanci su sjajno počeli i postigli gol već u kada je iz bele tačke postigao Sofijan Boufal. Egipat je izjednačio u 53. minutu kada je loptu u mrežu zakucao Salah posle kornera, a gol za pobedu je pao u 100. minutu meča, kada je Salah napravio izvanredan potez sa desne strane i servirao loptu kao na tacni Trezegeu , koji je u. Oct 12, 2018 · Pred kraj prvog poluvremena najbolji fudbaler Egipta postigao je gol za vođstvo svog tima od 4:0. Ništa to ne bi bilo ništa posebno, da nije u pitanju spektakularan gol i to pravo iz kornera. Ipak, u 88. minutu, Salah se požalio na povredu i do kraja je ostao uz teren, gde mu se ukazivala lekarska pomoć. Nekoliko minuta pre ove stravične povrede Svazilend je postigao počani pogodak. Oct 27, 2021 · Fudbaler Dinama postigao gol iz kornera (VIDEO) Fudbaleri Dinamo Zagreba savladali su BSK Bijelo Brdo u okviru 1/8 finala Kupa Hrvatske rezultatom 3-2. Susret je obilježio sjajni Mislav Oršić koji je za pobjedu svoje ekipe u 71. minuti susreta pogodio direktno iz kornera. Inače, Dinamo je u prednost doveo bh. reprezentativac Amer Gojak u.

EGIPAT OTIŠAO U POLUFINALE: Salah i ekipa posle produžetaka izbacili.

Mohamed Salah Mohamed Salah je u 4:1 pobjedi Egipta nad Swazilandom postigao eurogol, zabio je direktno iz kornera na zatvaranju prvog poluvremena i pokazao da prošla sezona nije bila samo bljesak. Ove sezone Salah u dresu Liverpoola nije na tom nivou od prošle sezone, pa mu je ovaj gol došao u pravo vrijeme, ali nažalost, stigla je i ružna vijest.

Majstorija Srbina u stilu Piksija, golman samo gledao u neverici.

Strijelac je opet Salah koji je postigao svoj drugi gol na utakmici. Drugi gol Salaha pogledajte OVDJE. 82' INTER VODI 3:0! Vidal je odlično izbacio Brozovića na desnoj strani, on vratio loptu u sredinu gdje je bio Gosens koji je zabio za 3:0! Pogodak Gosensa pogledajte OVDJE. 79' Izašao je Ivan Perišić, a umjesto njega je ušao Gosens.

Predstavljamo učesnike Mundijala: Egipat gleda u Mohameda Salaha.

U 53. minutu posle centaršuta iz kornera glavom je šutirao egipatski igrač Mohamed Abdelmonem, a do lopte je posle odbrane marokanskog golmana došao Mohamed Salah, koji je zatim postigao drugi gol na ovom takmičenju. Do kraja regularnog toka nije bilo promene rezultata, da bi u produžetku Egipat poveo u 100. minutu, pošto je posle. Srbija na poluvremenu vodi 1:0 golom Luke Jovića, koji je bio strelac u trećem minutu nadoknade. Sjajno se snašao napadač Real Madrida. Dušan Tadić je centrirao iz kornera, Strahinja Pavlović glavom spustio loptu na nogu Jovića koji je fenomenalno reagovao na petercu i iz prve savladao Olsena. Međutim, ovo je praktično gol Dušana Tadića, koji je iz slobodnog udarca, iz gotovo skraćenog kornera, direktno pucao na gol, a Nemca je samo zakačila lopta.... kada je na njegov centaršutSebastijen Heler odlično odreaguvao i glavom postigao gol. Atletiko Madrid je, iako se u potpunosti povratio nakon početnog šoka, izgubio na svom.

PRIRODNI LEK ZA JAČANJE ORGANIZMA: Ovaj recept vam nijedan farmaceut.

Salah, molim te postigni gol, želim ići kući, imam zadaću - pisalo je. Egipatska zvijezda je uskoro saznala za poruku pa putem Tvitera uputila izvinjenje. - Stvarno sam pokušavao pustiti te da ideš kući ranije. Žao mi je što sam te zadržao do posljednjeg minuta. U 53. minutu posle centaršuta iz kornera glavom je šutirao egipatski igrač Mohamed Abdelmonem, a do lopte je posle odbrane marokanskog golmana došao Mohamed Salah, koji je zatim postigao drugi gol na ovom takmičenju. Do kraja regularnog toka nije bilo promene rezultata, da bi u produžetku Egipat poveo u 100. minutu, pošto je posle.

Boateng i Ribery nisu mogli ni zamisliti ovako ludu utakmicu na debiju.

Iz kornera je ubacio Hames Rodrigez (James Rodriguez), a najbolji u skoku bio je Majkl Kin (Michael Keane) i pogodio za 1:1. S tim rezultatom se otišlo na odmor, a drugo poluvrijeme donijelo je nova uzbuđenja. Liverpul do drugog vodstva došao u 72. minuti. Mohamed (Mohammed) Salah je odbijenu loptu pospremio u mrežu za 1:2.. U 53. minutu posle centaršuta iz kornera glavom je šutirao egipatski igrač Mohamed Abdelmonem, a do lopte je posle odbrane marokanskog golmana došao Mohamed Salah, koji je zatim postigao drugi gol na ovom takmičenju. Do kraja regularnog toka nije bilo promene rezultata, da bi u produžetku Egipat poveo u 100. minutu, pošto je posle.

Liverpool slavio protiv Manchestera: Salah postigao prvi gol u derbiju.

Vesti i informacije pratite na Sport Klub sajtu: Bate Borisova Postigao gol Direktno iz Kornera | SPORT KLUB FUDBAL👉 Pratite Sp. Početkom drugog poluvremena Fiorentina je stigla do izjednačenja kada je Nikola Milenković nakon ubačaja iz kornera glavom postigao gol za 2:2. Ipak, samo četiri minute kasnije Napoli je poveo sa 3:2 kada je na asistenciju Insignea, Jose Callejon postigao gol.... Salah ostaje u Liverpoolu. 2. Jula 2022. Nogomet (VIDEO) Nogometaši Milana. Mohamed Salah je u 26. minutu doveo u vođstvo ekipu Liverpula nakon što je posle njegovog šuta lopta zakačila igrača gostiju Tobija Aldervejrelda i prevarila golmana Totenhema. Totenhem je izjednačio golom Hjon-min Sona u 33. minutu. Pobednički gol za Liverpul postigao je Roberto Firmino u 90. minutu glavom, nakon centaršuta iz kornera.

Pogledajte gol iz kornera koji je postao hit. "Nikad nešto.

Njegov deseti gol protiv najvećeg rivala (deveti u posljednjih pet mečeva) i on je postao najbolji strijelac Liverpula protiv Junajteda svih vremena. Također, Egipćanin je postigao 120. gol u Premijer ligi čime se izjednačio sa legendarnim kapitenom Stivenom Džerardom. Ipak, nedovoljan da se izbjegne poraz protiv najvećeg rivala. E. Ćosić 19.10.2021. Slavlje Džeke i Barele. Foto: TWITTER. Inter je došao do prve pobjede u Ligi prvaka ove sezone. "Nerazuri" su na svojoj Đuzepe Meaci na krilima sjajnog Edina Džeke sa 3:1 savladali Šerif iz Tiraspola. "Dijamant" je prvo sjajno pogodio u 34. minuti. Korner sa lijeve strane ubacio je Federiko Dimarko (Federico Dimarco.

Odličan Mersisajd derbi, četiri gola u remiju Evertona i Liverpula.

Egipat u Rusiju dolazi sa etiketom potencijalnog iznenađenja grupne faze. Smješteni su u grupu A zajedno sa selekcijama Rusije, Urugvaja, Saudijske Arabije. U Egiptu nekoliko fudbalera igra u životnoj formi, predvođeni Muhamedom Salah i sigurno da bi prolazak u nokaut fatu bio sjajan rezultat za izabranike Hectora Raula Cuper, a onda, tamo je sve moguće. […]. RASHFORDOV GOL POGLEDAJTE OVDJE. 46 - Na poluvremenu je u svlačionici ostao Elanga, a ušao je Martial (United). 46 - Počelo je drugo poluvrijeme. 45+1 - Kraj prvog dijela! United vodi 1:0 sjajnim golom Sancha iz 16. minute. 45 - Diogo (United) je dobio žuti karton. 41 - Kakva je ovo prilika Liverpoola bila. Nakon kornera je Milner gađao..

Salah: Želja mi se ispunila, imamo neke račune da izravnamo.

Beker je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je posle kornera loptu glavom poslao u mrežu. Prethodno je Vest Bromvič poveo u 15. minutu golom Hela Robsona-Kalua, a izjednačio je Mohamed Salah u 33. minutu. To je bio 22. gol Salaha u Premijer ligi, po čemu se na prvom mestu liste strelaca izjednačio sa Harijem Kejnom iz. Naime, Mohamed Salah doveo je svoju reprezentaciju u vodstvo od 4:0 nakon što je u 45. minuti zabio direktno iz kornera. Prije toga, strijelci za Egipat bili su Ahmed El Mohamady, Amr Warda i Mohamed "Trezeguet" Hassan. Međutim, nakon sjajnog pogotka Salah je morao biti zamijenjen te je napustio igru šepajući.

Salah se vratio na veliku scenu nestvarnim golom (VIDEO).

Salah je povrijedio rame u finalu Lige šampiona protiv Real Madrida i od tada se puno pričalo da li će uopšte zaigrati na Mudnijalu. Prvi duel protiv Urugvaja je presjedio na klupi i to je možda bio razlog poraza "faraona", ali protiv Rusije će startovati od početka, što je potvrdio u videu objavljenom na Instagramu.. Egipat je u kvalifikacijama za Afrički kup nacija slavio protiv Svazija 4:1, a četvrti gol za domaćine na spektakularan način postigao je Mo Salah. 22:43h SALAH VRAĆA LIVERPUL: Junajted blizu pobede u VELIKOM DERBIJU! HAOS uoči meča VIDEO; 22:42h SRBI PUCALI ĆORCIMA: Samdorija sa Đuričićem odolela Juventusu! Vlahović i Kostić bez učinka u napadu Stare dame... Aleksandar Stanisavljević postigao gol iz kornera! VIDEO; 22:17h FEDERER I NADAL SE ZADOVOLJNO SMEŠKAJU: Đoković im.